Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Завтра в Житомирі відбудеться прес-конференція Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого
2008-12-02 15:21:00

Завтра в Житомирі відбудеться прес-конференція Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого

3 грудня 2008 року (середа) о 14:00 в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру за адресою м. Житомир, Майдан Згоди 6, к.2 відбудеться прес-конференція на тему «Позиція Єдиного Центру щодо подолання політичної кризи».

На запитання журналістів буде відповідати Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Годований Руслан Миколайович.

Сьогодні Україна знаходиться у стані перманентної політичної кризи. Це, у свою чергу, посилює економічну кризу та негативно відображається на добробуті наших громадян. Житомирська обласна організація Єдиного Центру пропонує чіткі кроки по подоланню політичної кризи, давши чесну відповідь на чотири  запитання:

• Що у нас відбувається в державі?
• Які причини призвели до цього?
• Що робити?
• І як це зробити?

Єдиний Центр - політична сила, що прагне здійснювати відповідальну державну політику, здатну припинити політичне протистояння, яке тривалий час панує в державі.

 

Прес-служба Житомирської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"