Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Мери міст беруть приклад з мера Житомира… і вступають до Єдиного Центру
2008-12-02 11:42:00

Мери міст беруть приклад з мера Житомира… і вступають до Єдиного Центру

Новообраний мер Мукачево Закарпатської області Золтан Ленд’єл вступив у партію Єдиний Центр. Свій вибір партійної приналежності мер пояснив тим, що \"Єдиний Центр - найбільш потужна сила, яка знає, як вирішити головні проблеми держави\".

Новообраний мер Мукачево Закарпатської області Золтан Ленд’єл вступив  у партію Єдиний Центр. Про це повідомляє «ГАРТ».

«Я прийняв рішення вступити до Єдиного Центру. Вважайте, що з сьогоднішнього дня я – «єдиноцентрист», - заявив новообраний міський голова Мукачево.

Свій вибір партійної приналежності  мер пояснив тим, що «крім Єдиного Центру, про підтримку моєї кандидатури заявив ряд інших політичних партій, громадських організацій. Однак, Єдиний Центр - найбільш потужна сила, яка знає, як вирішити головні проблеми держави. Крім того, я підтримую всі програмні та ідеологічні принципи цієї політичної сили  - це додаткове обґрунтування мого рішення».

Нагадаємо, що на виборах мера Мукачева 30 листопада 2008 року переконливо переміг Золтан Ленд\'єл, котрий досі виконував обов’язки міського голови. Результати свідчать, що за кандидата, якого офіційно підтримував Єдиний Центр, проголосувало - 67% мукачівців.

Щодо мера Житомира, Віра Шелудченко ще на початку літа вступила до Єдиного Центру. На сьогодні її обрано Член Президії Житомирської обласної організації Єдиного Центру. Також Віра Тимофіївна Член Президії Єдиного Центру та Член Політичної Ради Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"