Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Борщівський: «Завдання медиків полягає в тому, щоб не лише допомогти  хворим на СНІД людям, а щоб суспільство було достатньо поінформованим»
2008-12-01 13:39:00

Борщівський: «Завдання медиків полягає в тому, щоб не лише допомогти хворим на СНІД людям, а щоб суспільство було достатньо поінформованим»

1 грудня у всьому світі відзначають день боротьби зі СНІДом. Вперше цей день позначили в календарі у 1988 році після того, як на зустрічі представників охорони здоров\'я різних країн прозвучав заклик до розширення обміну інформацією щодо СНІДУ.

У 2007 році в Житомирській області було зареєстровано 512 віл-інфікованих, у порівнянні із 497 в 2006 році. Тільки минулого року  на Житомирщині офіційно зареєстровано 84 хворих СНІДом, 41 людині допомогти  не змогли, вони пішли з життя.

Державні установи та медичні заклади гостро відчувають нестачу фінансів, зокрема, на фінансування регіональних заходів, спрямованих на подолання даної проблеми та забезпечення виконання Національної програми по запобіганню розповсюдженню ВІЛ/Сніду. Ще на початку року така інформація була озвучена  на засіданні обласної координаційної ради з питань запобігання розповсюдженню ВІЛ/СНІД.

Головний лікар клініки «Медібор», Член Президії Житомирської обласної організації Єдиного Центру, Голова Житомирської міської організації Єдиного Центру Віктор Борщівський відзначає:

«Показники розповсюдження ВІЛ/СНІДу в Україні одні з найвищих у Європі, і це захворювання прогресує не тільки серед груп ризику, але і серед всього населення. За кількістю віл-інфікованих Житомирська область посідає 17 місце в Україні.

Всім відомо, що  будь-які соціальні негаразди активно прогресують в суспільствах з низьким рівнем економіки.  Від економічного рівня країни та матеріального забезпечення кожної родини напряму залежить здатність протистояти  важкій хворобі. Держава має комплексно підходити до вирішення проблеми: тобто не лише лікувати хворих, а опікуватися тим, щоб люди не потрапляли в потенційні групи ризику. Актуальними є профілактичні заходи щодо наркоманії та розпусти.

Ми повинні не лише допомагати хворим матеріально, а й активно пропагувати здоровий спосіб життя. Й це стосується перш за все молодого покоління. Адже також відомо, що в тих областях України, де досить високий рівень зайнятості  молоді - порівняно низький рівень соціальних негараздів. Держава має дбати про можливість для молодих людей отримати освіту, роботу, житло.

Державні структури повинні скоординовувати дії вісх організацій, в тому числі й благодійних, щоб їх допомога була ефективною, а кошти не розпорошувались.

Також, ми маємо змінити свідомість людей у напрямку: якщо кожен захистить себе й того, хто поряд, ми всі будемо у більшій безпеці. 

Одержання позитивного результату аналізу на ВІЛ - складна ситуація практично для кожної людини незалежно від соціального статусу й роду занять. Головне завдання медиків полягає в тому, щоб не лише допомогти  хворим на СНІД людям, а щоб суспільство було достатньо поінформованим. Щоб люди мали максимум доступу до інформації про СНІД та про те, що робити якщо аналіз на ВІЛ позитивний».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"