Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Вирішення 60% молодіжних проблем не потребує додаткового фінансування, а потребує часу та правильної організації роботи можновладців»
2008-11-28 12:26:00

Годований: «Вирішення 60% молодіжних проблем не потребує додаткового фінансування, а потребує часу та правильної організації роботи можновладців»

Делегат Першого обласного Форуму молоді, голова молодіжної організації «Інтелект клуб», керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований повідомив, що за підсумками роботи Форуму підготовлено та передано місцевим органам влади різних рівнів «Резолюцію учасників Житомирського обласного форуму молоді», яка містить конкретні випрацювані пропозиції вирішення ряду проблем.

Щодо вирішення нагальних проблем, які стають перед молоддю Житомирщини,  делегат Першого обласного Форуму молоді, голова  молодіжної організації «Інтелект клуб», керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований зазначив:

«На Форумі в Житомирі лідери молодіжного руху області виступили за профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі й пропаганду духовно-патріотичного виховання серед молоді.

Обговорювались можливості розширення молодіжного інформаційного простору, розвиток молодіжного підприємництва та лобіювання прав молоді на житло.

Делегати  форуму шукали шляхи вдосконалення співпраці та консолідації органів студентського самоврядування. Молодь вперше не лише підняла актуальні проблеми, але й, на відміну від «старших товаришів», запропонувала конкретні шляхи їх вирішення.

Головне у сформованих пропозиціях те, що вирішення 60% молодіжних проблем не потребує додаткового фінансування, а потребує часу та правильної організації роботи можновладців. Наприклад,  давно можна було навести порядок з гральними автоматами, рівнем освіти та профорієнтацією».

Також Руслан Годований повідомив, що за підсумками роботи Форуму підготовлено та передано місцевим органам влади різних рівнів «Резолюцію учасників Житомирського обласного форуму молоді», яка й містить конкретні випрацювані пропозиції.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"