Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Житомирі за участі членів Єдиного Центру пройшов Перший обласний Форум молоді
2008-11-27 11:39:00

В Житомирі за участі членів Єдиного Центру пройшов Перший обласний Форум молоді

На Першому обласному Форумі молоді, що відбувся в Житомирі в середу, активну участь у обговоренні проблем молоді та шляхів їх вирішення взяли представники Єдиного Центру Житомирщини.

Лідери молодіжного руху області обговорили в Житомирі на Першому обласному Форуму молоді свої проблеми та окреслили перспективи на наступний рік. Форум визначив своєю метою у вирішенні молодіжних проблем об’єднати зусилля представників громадський організацій та фондів, молодіжного Парламенту, студентського самоврядування та органів виконавчої влади області.

Делегати Форуму, працюючи по секціях, обговорили актуальні для кожного молодого українця  питання. Серед цих питань можливість отримання якісної освіти, перше робоче місце для молодого фахівця, належні житлові умови, дозвілля, пропаганда здорового способу життя та духовно-патріотичного виховання. Жваве обговорення викликала можливість розвитку молодіжного підприємництва.

Після обговорення проблем, делегати Форуму надали представникам виконавчої влади та місцевого самоврядування пропозиції вирішення ряду питань.

Щодо вирішення нагальних проблем, які стають перед молоддю,  делегат Першого обласного Форуму молоді, керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований сказав:

«Сьогодні на Форумі в Житомирі молодь вперше не лише підняла актуальні проблеми, але й, на відміну від «старших товаришів», запропонувала конкретні шляхи їх вирішення.

Головне у сформованих пропозиціях те, що вирішення 60% проблем не потребує додаткового фінансування, а потребує часу та правильної організації роботи можновладців. Наприклад,  давно можна було навести порядок з гральними автоматами, рівнем освіти та профорієнтацією».

Лишається додати, що 2009 рік визначений Президентом України Роком Молоді. Віктор Ющенко закликав органи влади всіх рівнів до співпраці, щоб вирішити актуальні для молоді проблеми.

Також в Україні планується створення «Всеукраїнського центру патріотичного виховання молоді»  та «Будинку молоді».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"