Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Забела: «Згортання виробництва через кризові явища призведе до невиконання доведених податкових показників»
2008-11-26 13:48:00

Забела: «Згортання виробництва через кризові явища призведе до невиконання доведених податкових показників»

На засіданні колегії прокуратури Житомирської області голова обласної державної адміністрації, Член Політичної ради Єдиного Центру Юрій Забела зауважив, що в умовах економічної кризи для податківців області важливо ліквідувати недоліки в роботі податкових служб області.

Головне питання, що піднімалося на засіданні колегії прокуратури  Житомирської області – прокурорський нагляд за додержанням Закону України «Про державну податкову службу в Україні».


З приводу ефективної діяльності податкових служб Житомирщини Юрій Забела - голова  Житомирської обласної державної адміністрації, Член Політичної ради Єдиного Центру зазначив:

«Сьогодні надзвичайно важливо ліквідувати недоліки у роботі податкових служб області та виконати усі прокурорські приписи. Причина поспіху – економічна криза. Саме кризові явища призводять до зупинки великих підприємств, котрі є найбільшим джерелом податкових надходжень.

Згортання виробництва призведе до невиконання доведених податкових показників, що за ланцюжковим ефектом віддзеркалиться і на соціальних об’єктах, котрі напряму залежать від бюджетного фінансування».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"