Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Зубко: «Наш обов’язок сказати прийдешнім поколінням  правду, щоб розвивати демократію й більше ніколи не повертатись до «сильної руки»  - тоталітаризму»
2008-11-25 14:55:00

Зубко: «Наш обов’язок сказати прийдешнім поколінням правду, щоб розвивати демократію й більше ніколи не повертатись до «сильної руки» - тоталітаризму»

Таку думку висловив у ефірі Житомирського обласного телебачення Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко.

В прямому ефірі обласного телебачення Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко з приводу  відновлення історичної правди сказав:

«Питання Голодомору 1932-33 років ми повинні вивести з площини політики. Ті, хто постраждав від  страшного голодомору були, люди, слов’яни, християни, громадяни, які сподівались на захист своєї могутньої держави. А замість цього тоталітарний режим реалізовував свої страшні плани по колективізації, індустріалізації, штучному «регулюванню національного співвідношення».

Голодомор – лише один із жорстоких проявів дій Сталінського режиму. 75 роковини Голодомору – це дні шани за невинно загиблими та ненародженими мільйонами українців. Це поза політикою тому, що любов до Батьківщини в душі кожного справжнього українця.

Наші діти й онуки вже не побачать живих свідків подій тридцятих. Вони знатимуть історію України з книг. Наш обов’язок сказати прийдешнім поколінням  правду, щоб розвивати демократію й більше ніколи не повертатись до «сильної руки»  - тоталітаризму. Ми повертаємось до минулого, щоб мати майбутнє.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"