Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В суботу житомиряни вшанували загиблих від Голодомору 1932-33 років
2008-11-24 15:34:00

В суботу житомиряни вшанували загиблих від Голодомору 1932-33 років

22 листопада о 17:00 в Житомирі на Майдані Корольова відбувся «Мітинг-реквієм на знак шани та скорботи за загиблими від Голодомору 1932-33 років».

Виступаючи в суботу в Житомирі на мітингу-реквіємі до 75 роковин Голодомору в Україні,  Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Геннадій Зубко сказав:

«Питання Голодомору 1932-33 років ми повинні вивести з площини політики. Ті, хто постраждав від  страшного голодомору були, люди, слов’яни, християни, громадяни, які сподівались на захист своєї могутньої держави. А замість цього тоталітарний режим реалізовував свої страшні плани по колективізації, індустріалізації, штучному «регулюванню національного співвідношення».

Голодомор – лише один із жорстоких проявів дій Сталінського режиму.75 роковини Голодомору – це дні шани за невинно загиблими та ненародженими мільйонами українців. Це поза політикою тому, що любов до Батьківщини в душі кожного справжнього українця.

Наші діти й онуки вже не побачать живих свідків подій тридцятих. Вони знатимуть історію України з книг. Наш обов’язок сказати прийдешнім поколінням  правду, щоб розвивати демократію й більше ніколи не повертатись до «сильної руки»  - тоталітаризму. Ми повертаємось до минулого, щоб мати майбутнє».


Саме за ініціативи Геннадія Зубка та членів Єдиного Центру Сергія Сухомліна й Олександра Рабіновича в суботу в Житомирі на майдані Корольова було організовано акцію вшанування пам’яті загиблих та ненароджених українців за часів страшного голоду.


До п’ятої години вечора на Майдані Корольова зібрались ситні житомирян. Люди з запалених лампадок виклали символічну карту України. В середині карти запалені лампадки були поставлені у вигляді хреста. Кожен бажаючий міг запалити й поставити до «Хреста пам’яті» свою свічку чи лампадку. Також, лампадки роздавались організаторами мітингу.
Зворушливим був той момент, коли лампадки ставили діти. Багато житомирян прийшли зі своїми свічками та саморобними лампадками.


Вогні свічок спалахували під спів народної хорової капели «Ореї» та кадри фільму «Великий злам».
За словами організаторів, на «Мітинг-реквієм» були запрошені священики всіх конфесій. А поминальну молитву спільно читали:   Єпископ Житомирської і Овруцької єпархії Української Православної церкви Київського патріархату Ізяслав, Настоятель Парафії Божого Милосердя в місті Житомирі Римо-Католицької церкви отець Ярослав Ольшевський та Пастор Церкви Рождества Виноградський Даниіл Михайлович.


На  заходах були присутні  голова Житомирської обласної адміністрації Юрій Забела, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, мер міста Житомира Віра Шелудченко, депутати Житомирської міської ради Геннадій Зубко, Сергій Сухомлін, Олександр Рабинович, Андрій Виноградський, Віктор Борщівський,  Руслан Годований. А слово від обласної та міської влади надали  Вірі Тимофіївні Шелудченко.


Житомирський міський голова розповіла, що пам’ятає з дитинства розмови в сім’ї про часи голоду, що рідні боялися але розповідали.
«Наше завдання зберегти світлу пам’ять про загиблих від голодомору й передати її дітям. Скільки б десятиліть не минуло, ми будемо пам’ятати тих, хто невинно загинув. Я дякую всім, хто прийшов сьогодні запалити свічку. Вшануємо убієнних разом», - сказала Житомирський міський голова, Член Президії Єдиного Центру Віра Шелудченко.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"