Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Ми маємо знати правду про  Голодомор 32-33 років та вивести цю тему з площини політики»
2008-11-24 14:07:00

Годований: «Ми маємо знати правду про Голодомор 32-33 років та вивести цю тему з площини політики»

У прямому ефірі Житомирського обласного радіо Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований розповів про своє бачення 75 роковин Голодомору в Україні.

Розповідаючи про своє бачення 75 роковин Голодомору у прямому ефірі Житомирського обласного радіо, Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований сказав:

«Я не хочу нікого ні в чому переконувати, просто маю бажання висловити власну думку з приводу 75 роковин голодомору на Україні. Я особисто, підтримую вшанування пам’яті жертв голодомору на державному рівні, і вдячний кожній людині, яка долучилась до відновлення історичної правди про 1932-1933 роки. 

Ми маємо знати правду про дії Сталінського тоталітарного режиму та масштабні наслідки цього режиму, котрий приніс мільйони смертей на українські землі. Чому саме українські землі? Тому, що смерть не обирала національність: під час голодомору вмирали українці, росіяни, білоруси, євреї та  інші народи, які тоді мешкали на  українській території.
 
Якщо хтось заперечує факт спланованого голодомору на Україні, хочу їх запитати: тоді звідки взялись архіви КДБ, згадайте в радянські часи архіви просто так не з’являлись, і як пояснити свідчення тисяч живих людей, які пережили страшний час 1932-33 років?

Правду про голодомор ми маємо знати, аби не допусти на свої землі повернення тоталітарного режиму. Лунають думки, що Україні потрібна сильна рука -  заперечую. Країні потрібна сильна влада та сила закону, який поважають і виконують без виключення всі громадяни України».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"